אודות


אחים הנו עסק משפחתי הקיים מזה דורות, ומתמחה בייצור תיקים/ נרתיקים לספרי תורה.

העסק אשר יוסד ע"י האחים דוד ויעקב חנגל בשנת תשכ"ו – 1966 , התפתח מנגרייה קטנה בשכונת התקווה, המתמחה בייצור מספר דגמים מסורתיים בעיקר מקטיפה ופרומיקה, למפעל בפתח תקווה שבאמתחתו למעלה מ - 100 דגמים שונים  אשר נעים מכסף טהור ועד עץ מגולף.

 
לא זו בלבד אלא, שהעסק מציע את האפשרות האקסלוסיבית של ייצור על פי דרישות ורצונות הלקוח ושל שילוב אלמטנים מבוקשים בדגמים קיימים. אנשים פרטיים, קהילות ואפילו חברות ותאגידים ימצאו מענה לכל בקשה, הן מבחינה טכנית והן מבחינת העיצוב ויוכלו להנציח ולייחד את ספר התורה שכתבו. ( למידע נוסף בקרו ב "עיצוב מיוחד" ).

אחים חי מעניקה לכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה, מתיקי פורמיקה זולים יחסית, דרך תיקים יפהפיים מציפוי כסף ועד תיקי עץ מלא המגולפים ביד ותיקים מלאים עשויים כסף טהור ( 9.25 )

 
סוד הקסם שהפך את אחים חי להיות עסק מוביל וחלוץ בתחום ייצור התיקים הוא הייצור העצמאי, כל התיקים מיוצרים לחלוטין ובאופן בלעדי במפעלנו, מן המסד ועד הטפחות.

השילוב בין עבודה איכותית של אנשי מקצוע מתחום הנגרות והמתכת, אומנים המתמחים בגילוף וחריטה, ביחד עם שימוש  בחומרים איכותיים בלבד ( עץ טבעי ומלא, קטיפה יוקרתית, כסף טהור 9.25 וכדומה ) הוא המפתח לייצור תיקים לא רק יוקרתיים ומהודרים אלא גם עמידים הנשמרים לאורך שנים.

בעידן המודרני של ייבוא מוצרים, אחים חי נשאר עסק בעל אופי יצרני, דבר המתבטא הן בעיצובם של דגמים חדשים ( כמעט כל שנה מתווספים דגמים חדשים ) והן בשיכלול מתמיד של תהליך הייצור והשיטות הקיימות, כל זאת על מנת להבטיח מוצר איכותי מכל הבחינות.

כל זאת הוביל לכך שמוצרינו נמכרים בכל העולם ותיקים ממפעלנו נשלחים כל העת לקהילות יהודיות שונות מסביב לגלובוס.

 
בנוסף ברשותנו פטנט רשום ל"מערכת גלילה", המאפשר גלילה נוחה ויעילה תוך שמירה מירבת על הקלף מפני נזקי זמן ושימוש .

 
באולם התצוגה ברחוב עמל 4 – קריית אריה, הממוקם בבניין אחים חי מעל המפעל, תוכלו להתרשם בעצמכם ממספר דגמים ואף לקבל מידע נוסף על אופן הכנתו, כמו כן תוכלו להיוועץ בכל בעיה ולהפנות כל בקשה מיוחדת. 


 
עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze